> Ponude

Obavijest o roditeljskom sastanku

Autor: Administrator , 21. 3. 2023.

Izvanučionička nastava za učenike 7. razreda: Zadar, Šibenik, NP Krka, MC Nikole Tesle u Smiljanu

Nakon 1. sastanka Povjerenstva za organizaciju izvanučioničke nastave te provedenoga javnoga natječaja, objavljenoga na mrežnoj stranici OŠ Izidora Kršnjavoga, na javni su natječaj pristigle dvije ponude.

Izvješće o sastanku Povjerenstva za organizaciju izvanučioničke nastave i poziv na roditeljski sastanak

Dana 21. ožujka 2023. od 7.30 do 7.55 održan je 2. sastanak Povjerenstva za organizaciju izvanučioničke nastave. Na sastanku su sudjelovali razrednici 7. razreda H. Leko, V. Lugomer, P. Ježutković, predstavnici učenika A. Vergles, L. Kragić i E. Pavlinić i predstavnici roditelja (gđa I. Žiljak Stanimirović, g. B. Iveković i gđa N. Čavlina Zrinšćak te ravnateljica L. Sosa Šimenc. Također je bio nazočan predstavnik agencije Ka Travel.

Na javni natječaj u propisanome roku javile su se sljedeće dvije agencije: KA TRAVEL i ATLANTIS TRAVEL. Ponude su otvorene na početku sastanka i naglas pročitane. Zaključeno je da obje ponude zadovoljavaju onome što je traženo javnim natječajem te da će o tome koja će agencija biti odabrana za provedbu izvanučioničke nastave odlučiti roditelji učenika na roditeljskom sastanku koji će se održati 27. ožujka 2023. u 18 sati računalnoj učionici u prizemlju škole. Predstavnici roditelja proslijedit će ponude ostalim roditeljima kako bi ih roditelji mogli proučiti prije sastanka.

Na roditeljski se sastanak pozivaju svi roditelji učenika 7. razreda te predstavnici agencija. Predstavnici agencija imat će mogućnost prezentirati ponudu u trajanju do 10 minuta, nakon čega će odgovoriti na pitanja roditelja. U daljem tijeku sastanka roditelji će glasati o tome koja će ponuda biti odabrana, a agencije će o ishodu glasanja biti obaviještene na mrežnoj stranici škole.

Uslijedit će nastavak roditeljskoga sastanka s ostalim točkama dnevnoga reda o kojima će razrednici obavijestiti roditelje.

« Svibanj 2024 »