Pjevački zbor

Iako su ove školske godine otkazana sva državna natjecanja i smotre školskih zborova naši pjevači popratili su razna događanja i sve prisutne obradovali, svojim već dobro poznatim, lijepim glasovima. Pjevali su na dočeku učenika povodom prvog dana škole i u edukativno – preventivnom programu Hrvatskog narodnog kazališta i Ministarstva unutarnjih poslova pod nazivom Poštujte naše znakove. Prigodnim pjesmama obilježili su Dan sjećanja na žrtvu Vukovara, nastupili su na božićnoj priredbu u Crkvi sv. Blaža, a posebno smo ponosni na njihov nastup na božićnom koncertu 31. Božić u Ciboni koji se svake godine tradicionalno obilježava 26.12. na blagdan svetog Stjepana.

Uskoro nam se približava kraj školske godine i odlazak još jedne posebne generacije pjevača iz 8.b razreda koji su našoj školi donijeli ukupno 9 zlatnih plaketa i 3 posebne nagrade stručnog žirija! O njihovim fantastičnim nastupima i izuzetnim uspjesima još će se dugo pričati.

Što za neke od njih znači glazba i druženje u zboru pročitajte u priloženim dokumentima koje su za vas pripremile Ulika, Lana, Carmen i Lara učenice 8.b razreda.

U očekivanju novih nastupa na državnim natjecanjima prisjetimo se naših malih i velikih zlatnih pjevača s prošlogodišnjih Glazbenih svečanosti!

Nastava Glazbene kulture

Njegovanje lijepog pjevanja u našoj školi prisutno je, osim na zboru, i na nastavi Glazbene kulture. Kako to izgleda kada učenici dobiju aktivnost pjevanja tijekom nastave na daljinu pogledajte i poslušajte na slijedećim poveznicama. Mnogi su se dobro zabavili, a pjevanju su se pridružili i članovi njhovih obitelji.

Obitelj Carić

Tia Kaurić

Lana i Sara Gaži

Borna Filip Rosenzweig

Obitelj Žalud

Obitelj Sahatxhija

Izvanškolske aktivnosti

Kako u glazbi uživaju samo neki od naših mnogobrojnih talentiranih učenika pogledajte u njhovim video zapisima.

Rea Motl Šatalić

Judita Vidović