Sudjelovanje naših učenika na državnim natjecanjima

Autor: Administrator , 20. 4. 2021.

DRŽAVNA NATJECANJA

školska godina 2020./2021.

Svake godine učenici OŠ Izidora Kršnjavoga sudjeluju na državnim natjecanjima iz brojnih nastavnih predmeta, a tako je i ove školske godine.

Obično se natjecateljima uoči natjecanja poželi sreća, no tko je ikad bio na kojem natjecanju toga ranga, zna da iza takva uspjeha stoji dugotrajan i ustrajan rad i učenika i njihovih mentora, a ne sreća. Da se u našoj školi ne radi o nekim sretnim i slučajnim okolnostima u dosadašnjem tijeku natjecanja, od školske pa do naviše, državne razine, svjedoče uspjesi naših učenika koji su pozvani na državna natjecanja: Lorena Petrović Hađar, 8. c (grčki jezik), Nuša Strašek, 8. c (engleski jezik, francuski jezik), Marko Karlak, 8. c (povijest, francuski jezik), Marta Verčič, 8. a (latinski jezik, grčki jezik), Lea Petric, 8. a (latinski jezik, grčki jezik), Pavla Višnjić, 8. b (grčki jezik), Marta Petraković, 8. b (francuski jezik), Ella Tišma, 8. c (francuski jezik), Amarie Bednjički Kovačićek, 7. b (informatika).

Učenik Nikola Radman Livaja, 8. c sudjelovat će ove godine na čak četiri državna natjecanja (francuski, latinski, grčki jezik te kemija).

Učenike su pripremali za natjecanja učitelji Olga Horvat, Melita Rančić Kufrin, Jasna Banelli, Jadranka Zimmermann, Hrvoje Leko, Anja Plantak te Tatjana Priselac.

Dragi naši učenici, pokažite što znate i možete i na natjecanjima i u svim ostalim aktivnostima!