U Koncertnoj dvorani Vatroslava Lisinskog održana je svečanost dodjele nagrade Profesor Baltazar koja je na inicijativu gradonačelnika Grada Zagreba ustanovljena ove školske godine. Nagrađeni su učenici te učitelji i nastavnici zagrebačkih osnovnih i srednjih škola koji su na državnim natjecanjima osvojili prvo, drugo ili treće mjesto.
Učenicima i njihovim mentorima nagrade su uručili gradonačelnik Milan Bandić i njegova zamjenica Jelena Pavičić Vukičević.
Nagrađeni su i školski pjevački zborovi i orkestri osnovnih i srednjih škola Grada Zagreba koji su na 62. Glazbenim svečanostima hrvatske glazbene mladeži te na 57. Hrvatskome natjecanju učenika i studenta glazbe i plesa osvojili prva, druga i treća mjesta.
Podsjetimo, naša škola je na ovogodišnjim Glazbenim svečanostima osvojila čak dvije Zlatne plakete: u A-kategoriji (učenici od 2. do 5. razreda) te u B-kategoriji (učenici od 5. do 8. razreda).
Čestitamo našim učenicima i njihovoj mentorici prof. Dijani Rogulja Deltin na sjajnim uspjesima!