preskoči na sadržaj

Osnovna škola Izidora Kršnjavoga

 > O školi  > Djelatnici

RAVNATELJICA:                       LIDIJA SOSA ŠIMENC

                                                         lidija.sosa-simenc@skole.hr, 01/4828067

TAJNICA:                                    ANTONIA MOHORIĆ

                                                       antonia.mohoric@skole.hr, 01/4828066

RAČUNOVODSTVO:                 TONKA BARIŠIĆ

                                                          tonka.barisic@skole.hr, 01/4921851

 

STRUČNI SURADNICI:

 

PEDAGOGICA :                             MATEA PENAVA   

                                                           matea.penava1@skole.hr, tel. 01/4828066

LOGOPEDINJA:                             /

 

KNJIŽNIČARKA:                             ANA ČERVAR MANOJLOVIĆ

                                                             ana.cervar-manojlovic@skole.hr, 01/4921852

PSIHOLOGINJA:                            MARTINA ELJUGA DUIĆ

                                                             martina.eljuga@skole.hr, 01/4828066

 

RAZREDNA NASTAVA

 

1.a.  BORISLAVA ŠURDONJA

1.b.  LJILJANA MERLIN ZOVKO

1.c.  ŽELJKA ŠAVORIĆ

PB: VEDRANA BULJAN, MIRELA ĆOSIĆ, SANJA TODORIĆ

 

2.a.  SANJA BARIŠIĆ 

2.b.  ANA MITROVIĆ  

2.c.  SLAVICA MANDIĆ 

PB: LJERKICA VINKOVIĆ, MARTA BARTOLOVIĆ

 

3.a.  ANDREJA BEG

3.b.  RUŽICA TOMINOVIĆ 

3.c.   MARIJANA LOŽNJAK BUDIMIR 

PB: MATEA ĐURINOVIĆ,  ELVIRA SALETOVIĆ,  MARINA KOPRIVNIĆ

 

4.a. SANJA MARIČEVIĆ 

4.b. DIJANA SALAJ-KRAŠOVEC  

4.c. MAJA HANŽEK  

PB: IVANA ŠUTAK, MAJA KUREVIJA ( zamjena za BLAŽENKU MILINKOVIĆ)  

 

 

DONČIĆ ZDENKA                               Vjeronauk

LOJEN VESNICA                                Vjeronauk

 

 

PREDMETNA NASTAVA:

BANELLI JASNA   Francuski jezik
BANOŽIĆ MARIO      matematika
BIRUŠKI ANJA (7.b)         Kemija, Priroda i Biologija
ĆUK TEODORA (8.b)       Hrvatski jezik
MIĆANOVIĆ ZDENKO (7.a) Tjelesna i zdravstvena kultura
HORVAT OLGA   Latinski jezik i Francuski jezik
JELIĆ TOMISLAV     Vjeronauk

JEŽUTKOVIĆ PETRA  

(5.c) Hrvatski jezik
PERIŠIĆ HELENA                                           Fizika

KRPETIĆ DANIJELA

  Matematika i Informatika
LEKO HRVOJE (8.a) Povijest
LUGOMER VALENTINA   (7.c)         Hrvatski jezik
MAJIĆ ŽELJKO   Tjelesna i zdravstvena kultura
MATIJEVIĆ MEDVEŠEK MILENA (5.b)       Likovna kultura
ANITA MRĐEN (6.a) Fizika i Matematika
PANTIĆ JULIJA   Povijest i Francuski jezik
PAPAC MARIJA (6.b) Priroda i Biologija
PERNARIĆ VLATKA (8.c)        Engleski jezik
PRISELAC TATJANA      Matematika i Informatika
RANČIĆ  KUFRIN MELITA   Grčki jezik

KLENKAR ALOJZIJA

(zamjena za MAJU VLAJINIĆ)

  Tehnička kultura
ROGULJA DELTIN  DIJANA (6.c)       Glazbena kultura
SARJANOVIĆ IVAN   Geografija
VLAHOVIĆ TAJANA                                 Geografija
ZIMMERMANN JADRANKA (5.a)       Engleski jezik
ZOBENICA TAMARA                                Francuski jezik

 

 

BOLNIČKI ODJELI:

MARINA SEDLAČEK BARTOL        Razredna nastava

MARTINA BOŠNJAK                          Razredna nastava

MATEJA RADOŠ                                  Razredna nastava  

PAULA PERLIĆ                                    Razredna nastava

(zamjena za DUBRAVKU SKOČIĆ)

ANA GRGIĆ                                           Razredna nastava

VIOLETA RADIĆ ŠULEKIĆ               Hrvatski jezik

MARA IVANKO  PAJIĆ                       Priroda i Biologija

DANIJELA BEJUK                               Engleski jezik i Njemački jezik

MARITA PAVLOVIĆ                            Engleski jezik 

JASNA ŠREKAIS ŠIPS                         Matematika

NEDA PERDIJA                                    Glazbena kultura

DANIJELA STANKOVIĆ                     Likovna kultura

TAJANA VLAHOVIĆ                            Geografija

TATJANA PRISELAC                           Informatika

ANJA BIRUŠKI                                      Kemija

TAMARA JANKOVIĆ                           Povijest

HELENA PERIŠIĆ                                Fizika

VESNICA LOJEN                                  Vjeronauk

KLENKAR ALOJZIJA                          Tehnička kultura

(zamjena za MAJU VLAJINIĆ)

 

 

TEHNIČKO OSOBLJE:

 

DAMIR GEIGER                              domar

NINO ĐURIN                                   domar

 

PAVICA MADŽO                              glavna kuharica

TOMISLAV BUŠIĆ                          kuhar

DRAGICA TOPIĆ                             pomoćna kuharica

BOŽENA AUGUSTIN                      kuharica

 

MARIJANA KORUŠEC                    spremačica

PERA BREKALO                               spremačica

MARA SARAF                                    spremačica

KARLINA KOVAČEK                       spremačica

MILENA KUSULJA                          spremačica

VANJA PAVLEČIĆ                           spremačica





E-časopis: 'Plavo zvono'

E-časopis: Plavo zvono

E-časopis Osnovne škole Izidora Kršnjavog, broj 1, 2019./2020.

e-Škole

Škola za život

Virtualna knjižnica

Kalendar
« Ožujak 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

Oglasna ploča
Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži
RASPORED ZVONA

1. sat 8.00 - 8.45
2. sat 8.50 - 9.35
3. sat 9.50 - 10.35
4. sat 10.40 - 11.25
5. sat 11.30 - 12.15
6. sat 12.20 – 13.05
7. sat 13.25 – 14.10
8. sat 14.15 – 15.00

 

Školski jelovnik
Dokumenti
Korisni linkovi
CMS za škole logo
Osnovna škola Izidora Kršnjavoga / Kršnjavoga broj 2, HR-10000 Zagreb / os-ikrsnjavi-zg.skole.hr / ured@os-ikrsnjavi-zg.skole.hr
preskoči na navigaciju