Kreativni počeci u produženom boravku 1. razreda

Autor: Administrator , 21. 10. 2020.

Kreativni počeci u produženom boravku

1.a,b,c razreda

Već prvih dana u 1.razredu bili smo kreativni i pokazali smo svoje likovno umijeće.
Čitali smo slikovnicu „Ribica duginih boja“ M.Pfistera iz koje smo saznali lijepu poruku o prijateljstvu, a zatim smo izradili svoju ribicu duginih boja.
Kako bismo što bolje upamtili pravila ponašanja u našoj školi čitali smo „Dječji bonton“ I.Borovac i izradili smo plakate s našim razrednim pravilima.
Svatko je dobio svoj zadatak za crtanje i tako su zajedničkim snagama nastali plakati koji krase naše učionice i podsjećaju nas kako se trebamo ponašati.
S ciljem da u našim učionicama bude što veselije dogovorili smo se da izradimo svoj razredni vlakić. Svatko je nacrtao svoj vagon, a zatim smo sve vagone povezali u jedan razredni vlakić našeg boravka uz koji je učiteljica napisala bonton u stihovima. Sada smo postali jedna zajednica u kojoj se družimo, igramo, slušamo i uvažavamo jedni druge.

Povodom Europskog dana bez automobila crtali smo automobile iz mašte koji ne zagađuju okoliš.

Početak jeseni obilježili smo radovima jesenskih plodova.

Veselimo se novim kreativnim radovima i zajedničkim uspjesima.

Izvor: učiteljice Ivana Šutak i Maja Kurevija