Izvrsna postignuća na državnim natjecanjima 2020./2021.

Autor: Administrator , 23. 4. 2021.

IZVRSNA POSTIGNUĆA NA DRŽAVNIM NATJECANJIMA

školska godina 2020./2021.

Učenici naše škole i ove su godine ostvarili brojne zapažene rezultate na državnim natjecanjima.

• POVIJEST

​Učenik Marko Karlak je osvojio 1. MJESTO na državnom natjecanju iz Povijesti.

• FRANCUSKI JEZIK

Učenica Marta Petraković je osvojila 1. MJESTO na državnom natjecanju iz Francuskog jezika.

Učenici Marko Karlak i Nuša.Strašek dijele 2. MJESTO na državnom natjecanju iz Francuskog jezika.

Učenik Nìkola Radman-Livaja je osvojio 3. MJESTO na državnom natjecanju iz Francuskog jezika.

Učenica Ella Tišma je osvojila 4. MJESTO na državnom natjecanju iz Francuskog jezika.

• GRČKI JEZIK

Učenik Nìkola Radman-Livaja je osvojio 1. MJESTO na državnom natjecanju iz Grčkog jezika.

Učenica Pavla Višnjić je osvojila 3. MJESTO na državnom natjecanju iz Grčkog jezika.

Učenica Lea Petric je osvojila 4MJESTO na državnom natjecanju iz Grčkog jezika.

Učenica Marta Verčič je osvojila 5MJESTO na državnom natjecanju iz Grčkog jezika.

Učenica Lorena Petrović Hađar  je osvojila 8MJESTO na državnom natjecanju iz Grčkog jezika.

• LATINSKI JEZIK

Učenik Nìkola Radman-Livaja je osvojio 4. MJESTO na državnom natjecanju iz Latinskog jezika.

Učenica Marta Verčič je osvojila 6MJESTO na državnom natjecanju iz Latinskog jezika.

Učenica Lea Petric je osvojila 9MJESTO na državnom natjecanju iz Latinskog jezika.

• ENGLESKI JEZIK

​Učenica Nuša Strašek je osvojila 6. MJESTO na državnom natjecanju iz Engleskog jezika.

• INFORMATIKA

Učenica Amarie Bednjački Kovačićek je osvojila 8. MJESTO na državnom natjecanju iz Informatike u kategoriji Algoritmi (logo 7).

Ostale rezultate natjecanja možete vidjeti na linku http://os-ikrsnjavi-zg.skole.hr/nastava/natjecanja.

Još jednom čestitamo učenicima na izvrsnim rezultatima!