OBAVIJEST-KONTAKTI ŠKOLE!

Poštovani,

ukoliko imate bilo kakvih upita, molimo da nas kontaktirate na mail adrese navedene u rubrici "Kontakti" budući da zbog radova u školi nismo u mogućnosti primati telefonske pozive.

Unaprijed zahvaljujemo na razumijevanju.

Dragi učenici i poštovani roditelji,

obavještavamo vas da je zgrada naše škole nakon pregleda službenog statičara, upućenog iz Gradskog ureda za obrazovanje dobila žutu oznaku. Oštećenja koja su nastala sanirat će se. Čekamo daljnje upute i postupanje nadležnog Ureda. Online nastava se održava prema rasporedu bez većih poteškoća. U nadi da ćemo se brzo vratiti u našu školu sve vas srdačno pozdravljam.

« Srpanj 2020 »