SVEČANO OTVORENJE DVORANE OSNOVNE ŠKOLE IZIDORA KRŠNJAVOGA

Autor: Administrator , 6. 9. 2018.

Naši učenici, njihovi roditelji, susjedi i prijatelji škole, te svi oni koji su bili uključeni u obnovu, u novu školsku godinu ulaze s modernijom i nama najljepšom dvoranom u gradu Zagrebu.

Ove je školske godine završena obnova školske dvorane.

Svečanome otvorenju dvorane prisustvovao je gospodin Milan Bandić, gradonačelnik grada Zagreba, sa svojim suradnicima.

Na početku nas je pozdravio školski zbor mlađeg uzrasta pod vodstvom profesorice Dijane Rogulje Deltin pjesmom Himnica, čije je stihove napisao i uglazbio gospodin Arsen Dedić.

Uslijedio je pozdravni govor ravnateljice Lidije Sose Šimenc, a nakon toga se svima prisutnima obratio gradonačelnik.

Učenici Filipa i Gregor dobili su važan zadatak da pomognu gradonačelniku u presijecanju vrpce te je na taj način dvorana i simbolično svečano otvorena.

Prve točke izvedene su odmah nakon toga. Učenici su otplesali akrobatski rʾ nʼ roll te zadivili sve prisutne svojom gimnastičkom točkom.

Svečano otvorenje zatvorio je zlatni zbor svojom pjesmom, dok je gradonačelnik, poželjevši svima puno sportskog uspjeha i radosti, žurno krenuo u svoj novi zadatak.